Informacje

Regulamin Turniejów Grand Prix 2020

Regulamin Turniejów Grand Prix

O Tytuł Mistrza Siemianowic na 2020Rok

          Członkowie Klubu Skata „Chemik” na swoim zabraniu w dniu 16.11.2019 postanowili w roku 2020 rozegrać cykl turniejów, które pozwolą na wyłonienie finałowej szesnastki zawodników. Finałowa szesnastka  zagra o Tytuł  Mistrza Siemianowic Śl.

 Turnieje  z cyklu Grand Prix są turniejami otwartymi.

1.    Rozegranych zostanie osiem Turniejów z cyklu Grand Prix + Turniej Finałowy

2.    Do klasyfikacji końcowej zaliczane jest siedem najlepszych. Punktacja w turnieju wg zajętych miejsc np. 40 : 1. W razie uzyskania jednakowej liczby punktów – decydują punkty małe.

3.    Do finału awansuje najlepsza szesnastka zawodników

4.    W każdym turnieju rozegrane zostaną dwie serie po 48 rozdań

5.    Składka Startowa 20 złotych

6.    W finale składka startowa wynosi 40 złotych.

7.    Mistrzem Siemianowic zostanie mieszkaniec Siemianowic lub członek Siemianowickiego Klubu (wręczone zostaną III Puchary)  

8.    Narody Turnieju Finałowego to Puchary + 90% składki startowej + Nagrody +  ewentualne inne nagrody sponsorowane. Groszówka + 10% składki startowej przeznaczona jest na posiłek i napoje ( za wygranie turnieju Finałowego wręczone zostaną Puchary - dotyczy zawodników z poza Siemianowic).

9.    W finale rozegrane zostanie 5 serii po 24 rozdania, na punkty stolikowe 4,3,2,1, Przy równej ilości punktów decydują małe punkty.

10.Zwycięzcy  Klasyfikacji Grand Prix otrzymają 3 Puchary.

11.Puchary za Mistrzostwo Siemianowic, Klasyfikację Grand Prix oraz Zwycięstwo w Turnieju Finałowym zostaną wręczone na Zakończeniu Sezonu Skatowego w Klubie Skata CHEMIK.

 

Zapraszamy na  turniej  otwarty SKATA o MISTRZOSTWO SIEMIANOWIC w klubie CHEMIK  SIEMIANOWICE DNIA 27.11.2021.O godzinie 9 00 

WPISOWE 25 ZŁOTYCH PODZIAŁ NAGRÓD, 5 ZŁ NA OBSŁUGĘ, 10% dla klubu reszta na nagrody w turnieju.,PUCHARY, PLUS 1000 ZŁOTYCH DOFINANSOWANIA NA KOSZE Z UPOMINKAMI.